Депозит

Ставки СFP 05102017

.

.

Ремонт в кредит окуповується за рік!

Найбільшою популярністю серед наших позичальників зараз користуються КРЕДИТИ НА РЕМОНТ. За наші гроші Ви можете впорядкувати своє житло і вже зараз насолоджуватися комфортом. Можна, звістно, спробувати назбирати гроші самостійно. Але ж мало того, що вони завжди розходяться то на одне, то на інше, так і за цінами не вженешся. Якщо інфляція в країні більше 40%, то вже точно запланованого відпочатку не вистачить. Майже все імпортне і прив’язане до валюти. А так, в кредит, закупив матеріали і працюй потихеньку. Найцікавіше в нашій пропозиції те, що Ви можете по кредитній лінії брати коли і скільки завгодно. А платити – тільки за гроші, які фактично використовуєте. З’явилися вільні кошти – повернув достроково. Знадобилися – знову взяв. Хоч кожного дня! Така наша робота. І всім вигода! 

ПРОСТО, ВИГІДНО, ДОСТУПНО

Наші кредити «найпрозоріші і найчесніші». Якщо Ви ще не член спілки, то Вам доведеться заплатити аж  1 гривню вступного і 1 гривню обов’язкового пайового внеску. Далі – тільки проценти за фактичний кредит. Все!

Ніяких комісій. Ніяких страховок. Ніяких прихованих платежів.

Потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний номер!

Кредити

Схеми кредитування представлені в п. 3.2 Положення про фінансові послуги Кредитної спілки «Центр фінансових послуг», що затверджене Протоколом № 22 від 05.10.2017 р. засідання спостережної ради кредитної спілки.
Річна процентна ставка (змінювана процентна ставка на момент видачі кредиту, БПС), % / Критерії розмежування підвидів кредитів, що надаються членам кредитної спілки.xls pdf

Більше статей...

ЦЕНТРАЛЬНИЙ  ОФІС :

Київ, проспект Григоренко Петра,

буд. 39-Б, офіс 134.      Ст.м. Позняки

(між ТЦ "ПІРАМІДА и "МЕТРО")

Пн-Пт: с 09:00 до 18:00
Сб: с 10:00 до 16:00
Вс: вихідний

-------------------------------

Відділення - індивідуальний графік роботи

Кредитний калькулятор

Сума кредиту:

Термін ?


Сума кредиту: грн.

Сума по процентам: грн.

Сплата по грн./міс.

044 599-38-38

044 599-28-28